نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: ادامه بدم یا نه

5165
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48426
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ادامه بدم یا نه

سلام چجوری میشه که یه نفر یه روز باهات خیلی خوبه یه روز باهات سرد میشه وقتی تو استرس اینو میگیری که چیکار کردی باید همش حواست به حرفات باشه همیشه هم اون هرچی گفت درکش میکنی چون دوسش داری حتی بخاطرش دیر بخوابی به نظرتون این رابطه درسته اصلا من چیکار باید بکنم نمیتونم ترکش کنم برام محاله

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,915 بار در 982 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ادامه بدم یا نه

نقل قول نوشته اصلی توسط Aydam نمایش پست ها
    سلام چجوری میشه که یه نفر یه روز باهات خیلی خوبه یه روز باهات سرد میشه وقتی تو استرس اینو میگیری که چیکار کردی باید همش حواست به حرفات باشه همیشه هم اون هرچی گفت درکش میکنی چون دوسش داری حتی بخاطرش دیر بخوابی به نظرتون این رابطه درسته اصلا من چیکار باید بکنم نمیتونم ترکش کنم برام محاله
    سلام
    خوش اومدین به سایت مشاور
    رابطه سالم آیتم های مختلفی داره که پیشنهاد میکنم حتما در موردش مطالعه کنید و رابطه ای که در اون هستید رو از این دیدگاه به چالش بکشید تا از درست بودنش مطمئن بشین.

یکی از آیتم های رابطه عاطفی سالم تعامل همدلانه س.
    اینکه بتونید همدیگه رو درک کنید ، احساسات طرف مقابل و منشأ اون احساس رو بشناسید و برخورد مناسب و به جا داشته باشید.
    در واقع هر دو طرف باید توی این تعامل فعال باشن و با رفتارهای مناسب احساس امنیت و آرامش خاطر در ذهن طرف مقابل ایجاد کنن،
    دریافتی که من از صحبت شما دارم این هست که ارتباط شما از این جهت کم و کاستی هایی داره و بار حمایت و ساپورت عاطفی بیشتر روی دوش شماست.

3. کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : ادامه بدم یا نه

سلام به شما آیدا جان
    ببین عزیزم شما از ارتباط صحبت می کنید پس تنها رفتارهای شما نیست که بر ارتباط تاثیر گذار است و در این مسیر شما اگر خودتان مشکلی دارید بهتر است برای رفع آن اقدام کنید اما اگر بخواهید خودتان را نادیده بگیرید و دائم به ایشان توجه کنید و یا قسمتی از مشکلات ارتباطی را که از سمت ایشان وجود دارد منکر شوید و تنها خودتان بخواهید در هر شرایطی تغییر کنید خب این نشان از وابستگی دارد و بهتر است که این رابطه را به صورت حضوری یا تلفنی با روانشناس بررسی کنید چون این شرایطی که بیان می کنید خب می تواند با فشار روحی زیادی برای شما ایجاد کند.
    امضای ایشان
    02188422495
    02122354282
    02122247100

5. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد